Svatohubertské setkání myslivců v katedrále sv. Víta

Mše v rámci svatohubertského setkání myslivců se koná 29.9. v pražské katedrále.
Publikováno: 27. 9. 2001 21:00

Praha: Řád svatého Huberta, spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou, Asociací profesionálních myslivců ČR a Safari clubem ČR, pořádá svatohubertské setkání myslivců České republiky. Uskuteční se v pražské katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v sobotu 29. září.

Začátek setkání je naplánován na 17.15. Součástí slavnosti bude vystoupení nejlepších mysliveckých trubačů, představitelů pořádajících organizací a svatohubertská mše celebrovaná královehradeckým biskupem Dominikem Dukou.

Související články

Další aktuality

5. ročník celostátní literární soutěže

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola sv. Anežky České v Odrách vyhlašuje 5. ročník celostátní literární soutěže "Jak svatá Ludmila naše životy ovlivnila".
22.10.2020

Celostátní setkání mládeže se přesouvá na srpen 2022

Vzhledem k nepříznivé situaci v souvislosti s pandemií Covid-19 a rozhodnutí biskupů se Celostátní setkání mládeže přesouvá na srpen 2022. Celostátní fórum mládeže, které předchází Celostátnímu setkání mládeže, se přesouvá na jaro 2022.
22.10.2020

Biskupové se obrací na věřící slovy sv. Jana Pavla II.: Nebojte se!

Biskupové Čech, Moravy a Slezska jednali v rámci 124. plenárního zasedání na Svatém Hostýně. Z důvodu protipandemických opatření ze strany Vlády ČR se část biskupů setkala osobně a druhá část se připojila na jednání formou online konference. Biskupové vydali z plenárního zasedání výzvu pro věřící.
21.10.2020

Katolický týdeník: Každý chvilku tahá pilku

Distanční výuka je zpět. A není vzácným jevem, když se z dětských pokojů stávají nory plnící se špinavým nádobím a nepořádkem, který prorůstá do celého bytu nebo domu.
21.10.2020

Papež František: Kdo ctí Boha, váží si lidí

Dopolední generální audience Svatého otce se, za účasti několika set lidí, konala ve vatikánské aule Pavla VI. Papež František uzavřel svoji reflexi o Žalmech v rámci série katechezí na téma modlitba. Řekl, že Žalmy nám umožňují „nazírat realitu očima samotného Boha“.
21.10.2020