Přednášky České křesťanské akademie v měsíci červnu

Datum publikace4. 6. 2001, 23.00

Kontakt: Česká křesťanská akademie (ČKA), Vyšehradská 49, 128 00 Praha 2; tel: 02/24 91 72 10; e-mail: cka@omadeg.cz; www.omadeg.cz/cka.

PRAHA

22.6. pátek 17.00
Vůdce všech pobožně putujících do Hájku svatého - pokus o literárně-hudební rekonstrukci barokní pouti
Účinkují: M. Pospíšil & Ritornello, Mojmír Poláček & Collegium pro arte antiqua, Krytové divadlo R. Vašinky, studenti Pedagogické fakulty UK
Začátek pouti v 17.00 u tvrze v Hostivicích - Litovicích (konečná autobusu č. 347, 357), z Hájku je zajištěna autobusová kyvadlová doprava na konečnou stanici tramvají na Bílé Hoře.

27.6. středa 18.30
MUDr. J. Kočová, MUDr. P. Hach: Zpráva o konferenci 'Medicína a společnost' a 6. výroční konferenci Papežské akademie Pro vita konaných ve Vatikánu v listopadu 2000 a březnu 2001
klub III. interny 1. lékařské fakulty UK a VFN, U nemocnice 1, Praha 2

MÍSTNÍ SKUPINY

Tábor
7.6. čtvrtek 18.00
prof. Ludvík Ambruster SJ: Vztah křesťanství k japonské spiritualitě
Masarykův dům, Smetanova ul.

Humpolec
8.6. pátek 19.00
Mons. Antonín Bradna: Osobnosti české církve ve 20. století (J. Zvěřina, A. Mandl, A. Kajpr, S. Braito, M. Máša a další)
Klub, Havlíčkovo nám. 91