Předvánoční Hosana

Datum publikace19. 12. 2001, 20.00

Pořad 'Hosana' vysílá Český rozhlas České Budějovice každý pátek od 17.20 do 17.30 hodin na frekvenci 106,4 FM.

České Budějovice: 'Hosana', pravidelný pořad českobudějovického studia Českého rozhlasu, upozorní 21.12. posluchače, že zbývá už jen 10 dnů k podání žádosti u Mezinárodní organizace pro migraci o kompenzaci majetkových újem, které způsobily farnostem i jednotlivcům německé firmy během nacistického režimu. Johana Turnerová bude v této souvislosti informovat, co je třeba udělat, aby např. farnosti získali finanční náhradu za rekvírované zvony.
Dále jsou pro posluchače připraveny zajímavosti ze světa i pozvánky na vánoční akce.

Kontakt: Dr. Marie Šotolová; mobil: 0602/491 376; e-mail: msotolov@cb.cro.cz.