Debata o sněmu

Datum publikace8. 1. 2002, 20.00

Diskuse o Plenárním sněmu katolické církve v ČR se koná 15.1. od 19.00 hodin v Praze - Dejvicích.

Praha: Debata o dosavadním průběhu přípravy Plenárního sněmu katolické církve v ČR se uskuteční v úterý 15. ledna od 19.00 hodin v kostele sv. Vojtěcha v Praze 6 - Dejvicích. Na otázky účastníků bude odpovídat P.Dr. Miloš Raban, sekretář Přípravné komise Plenárního sněmu, dále P.Ing. Miloslav Fiala, prezident sdružení Česká katolická charita a člen Rady pro sdělovací prostředky České biskupské konference a rovněž Jiří Černý, moderátor sněmovních kroužků pražské diecéze.

Diskuse je otevřena široké veřejnosti, vítáni jsou všichni, kdo se o uvedenou tematiku zajímají.