Obsah únorového čísla měsíčníku AD

Datum publikace4. 2. 2002, 18.00

Praha: Měsíčník AD 2/2002 přináší mj. rozhovor se zpěvačkou Irenou Budweiserovou, aktuální reportáž Petra Koláře o Kumránských svitcích či anketu zkoumající názory na angažmá církví v politice. Evangelický duchovní Michal Plzák se zamýšlí, proč se po nás chce pořád dokola obrácení, Petr Pokorný se spolu s Petrem Chalupou zabývají otázkou tzv. Ježíšovy modlitby.

Rubrika portrét tentokrát přibližuje osobitého Antonína Huvara, který se letos dožívá 80 let, na stránkách kultury se setkáte s Cymbelínem, Umbertem Ecem, Radimem Paloušem, Edem Harrisem, Penery Strýčka Homeboye, Quaquartetem a dalšími. Novinky z AD a také z Universa a dalších křesťanských zdrojů můžete sledovat rovněž na nové internetové stránce http://ad.studovna.cz.

Kontakt: Josef Beránek; e-mail: beranek@portal.cz; tel: 02/830 28 400; fax: 02/830 28 112.