Hosana - Jihočeský rozhlasový půst

Datum publikace13. 2. 2002, 16.00

Pořad 'Hosana' vysílá Český rozhlas České Budějovice každý pátek od 17.20 do 17.30 hodin na frekvenci 106,4 FM.

České Budějovice: Křesťanský týdeník 'Hosana' přinese v pátek 15.2. informace o 8. ročníku Jihočeského rozhlasového postu. Posluchači se dozvědí od Heleny Faberové, které humanitární projekty podpoří českobudějovické studio Českého rozhlasu ve svém vysílání. Projekt vynesl během dosavadního sedmiletého trvání 850 tisíc korun na dobročinné účely.
Program Jihočeského rozhlasového postu najdete v příloze této zprávy.

Dále Hosana nabídne zevrubnou zprávu o nově otevřeném Domovu klidného stáří v Pravětíně, kde nabízí Farní charita Vimperk 34 lůžek a denní stacionář pro seniory.