Konference o přirozeném plánování rodičovství

Datum publikace9. 7. 2002, 10.00

Konferenci 'Možnosti a hranice přirozeného plánování rodičovství' pořádá 4.10. v Praze sdružení CENAP.

Praha: Konference s mezinárodní účastí na téma 'Možnosti a hranice přirozeného plánování rodičovství' je určena pro účastníky, kteří se chtějí dozvědět víc o přirozeném plánování rodičovství, zajímají se o vztahy v rodině a mezi manželi, o sexuální výchovu mládeže a o přednáškovou činnost a poradenství v této oblasti.

Přednášejícími budou čeští a zahraniční lékaři, psychologové, poradci z poraden přirozeného plánování rodičovství, odborníci, kteří se zabývají sexuální výchovou dětí, mládeže a dospělých, pedagogové, lidé, kteří pracují s mládeží v preventivních programech, apod. Osloveni k aktivní účasti byli i teologové a zástupci církví.

Bližší informace a závazné přihlášky získáte na adrese: CENAP, Trnitá 8, 602 00 Brno; tel/fax: 05/43 25 48 91; e-mail: cenap@volny.cz.

Autor článku: Martina Jandlová