Diecézní eucharistický kongres slovem i obrazem

Datum publikace31. 7. 2002, 18.00

Zvláštní číslo časopisu královéhradecké diecéze IKD, věnované Diecéznímu eucharistickému kongresu, vychází v těchto dnech.

Hradec Králové: Mimořádné číslo časopisu královéhradecké diecéze přináší obrazově i textově bohatou reportáž z Diecézního eucharistického kongresu, který se konal v Hradci Králové 31.5.-1.6.2002.
Čtenář v něm nalezne asi 100 fotografií zachycujících dění od příprav, přes setkání s indickým biskupem Bernardem Morasem, až po vyvrcholení kongresu, jímž byl eucharistický průvod. Otištěny jsou zde (zcela nebo částečně) všechny důležité promluvy, meditace zahraničních biskupů čtené při průvodu i pozdravy významných hostí. Rovněž je zde zveřejněn pozdravný dopis, který zaslal kongresu papež Jan Pavel II. a také pozdrav prezidenta republiky Václava Havla.

Zvláštní vydání IKD je v těchto dnech distribuováno do farností královéhradecké diecéze.
Je také možno jej získat či objednat přímo v redakci časopisu na adrese: IKD, Velké náměstí 32, 500 03 Hradec Králové; tel: 049/506 34 22; e-mail: ikd@diecezehk.cz.