Stáhněte si nové bannery

Datum publikace31. 10. 2016, 7.00

Pro vaše internetové stránky jsme připravili sadu nových bannerů, které můžete libovolně použít. Návštěvníci vašich stránek se pak mohou dostat přímo na oficiální internetovou prezentaci katolické církve v ČR, portál Církev.cz

Na jaře letošního roku jsme spustili novou podobu portálu Církev.cz s moderní grafikou a originálním vizuálním stylem. Jeho středem je dynamické logo ztvárňující podobu domény Církev.cz a stalo se tak motivem pro nové bannery, které jsou zde pod tímto textem volně ke stažení a k použití na vašich stránkách, ať už farních, osobních či jiných křesťansky orientovaných. Na výběr máme z pěti základních formátů:

Nebudou-li vám připravené formáty vyhovovat, můžete si samozřejmě vytvořit banner z našeho loga podle rozměrů, které budete požadovat. Pro tento účel připojujeme logo Církev.cz v základním grafickém formátu PDF a dáváme k němu i náš grafický manuál.

Děkujeme všem, kteří umístěním bannerů Církev.cz pomáhají prezentovat naše stránky.

Autor článku: Admin