Mládež

Web signály.cz vyhlásil soutěž Blog roku 2017

22. 06. 2017
Blogy jsou nedílnou součástí komunitního webu signály.cz. Už deset let mají jeho uživatelé možnost založit si osobní blog a sdílet tak s ostatními svoje zážitky, postřehy a zamyšlení. Mezi texty se objevuje poezie i próza, svěží postřehy ze života, svědectví osobního vztahu s Bohem i hlubší zamyšlení, která vyvolávají diskusi.

Letos se všichni uživatelé, kteří mají aktivní blog na Signálech mohou zapojit do soutěže Blog roku 2017. Do 13. července 2017 probíhá nominační kolo. Blog může do ankety nominovat přímo samotný bloger anebo jakákoli třetí osoba. Je možné nominovat pouze osobní blogy na doméně signály.cz. Každý může nominovat maximálně tři blogy. Do ankety se mohou zapojit ty blogy, na nichž jsou publikovány alespoň tři autorské příspěvky a zároveň byl alespoň jeden příspěvek vložen v průběhu roku 2017. Nominace probíhá odesláním emailu na aderesu blogroku@signaly.cz s uvedením webové adresy jednoho až tří blogů.

Výběr nejlepších blogů  - druhé kolo soutěže - bude probíhat v termínu od 14. 7. 2017 do 13. 8. 2017 dvojím způsobem a s očekáváním dvou vítězů: 1. hlasováním uživatelů signály.cz a 2. výběrem poroty. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Blog roku signáy.cz 2017 proběhne v rámci Celostátního setkání mládeže v Olomouci 2017. Blog s nejvyšším počtem hlasů uživatelů získá čestný titul Blog roku signály.cz 2017. Prvních deset blogerů, stejně jako vítěz hlasování poroty se mohou těšit na zajímavé ceny od našich partnerů. Mezi nimi jsou Společnost Kristýn služebník, Katolický týdeník a Radio Proglas.

Více informací o soutěži na https://blogroku.signaly.cz/

Kontakt:

Lenka Kolaříková

šéfredaktorka signály.cz, z.s.

lenka.kolarikova@signaly.cz

tel.: 607 153 580

Autor článku: Vojtěch Orlík