Přímé přenosy bohoslužeb od 26. června do 2. července 2017

Datum publikace26. 6. 2017, 8.30

Všem těm, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím televize nebo rozhlasu, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných v následujících dnech přímým přenosem. V Televizi Noe a na Radiu Proglas.

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbám v pondělí, středu a pátek ve 12.05 z kaple ostravského studia Telepace. Ve čtvrtek od 9.30 nabídne přímý přenos mše svaté, kterou bude ve vatikánské bazilice celebrovat papež František ze slavnosti sv. Petra a Pavla. V sobotu od 10.00 pak Noe odvysílá mši svatou ze setkání dětí s biskupem Lobkowiczem v areálu Kamenité pod Prašivou.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté zařazeny v úterý a pátek v 18.00, v tomto týdnu budou přenášeny prostřednictvím Radia Lumen a z kostela sv. Bartoloměje v Kravařích. Ve čtvrtek od 9.30 stanice odvysílá bohoslužbu z brněnské katedrály sv. Petra a Pavla u příležitosti oslav 240. výročí založení diecéze. Nedělní bohoslužba na Proglasu začíná v 9.00 a tentokrát bude přenášena z kostela sv. Bartoloměje v Pardubicích. Stanice v týdnu vysílá modlitbu růžence – v pondělí a ve středu v 18.00, v úterý a v pátek od 22.30 a v sobotu od 20.30. V pátek se lze po 15. hodině připojit ke Korunce k Božímu milosrdenství a v neděli od 18.00 k modlitbě rodin.

Televize Noe

pondělí 26. června, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 28. června, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

čtvrtek 29. června, 9.30: mše svatá ze slavnosti sv. Petra a Pavla v bazilice sv. Petra v Římě

pátek 30. června, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

sobota 1. července, 10.00: mše svatá ze setkání dětí s otcem biskupem v areálu Kamenité pod Prašivou

Radio Proglas

úterý 27. června, 18.00: mše svatá z Radia Lumen

čtvrtek 29. června, 9.30: mše svatá z katedrály sv. Petra a Pavla v Brně

pátek 30. června, 18.00: mše svatá z kostela sv. Bartoloměje v Kravařích

neděle 2. července, 9.00: mše svatá z kostela sv. Bartoloměje v Pardubicích

Stanice v týdnu vysílá modlitbu růžence – v pondělí a ve středu v 18.00, v úterý a v pátek od 22.30 a v sobotu od 20.30. V pátek se lze po 15. hodině připojit ke Korunce k Božímu milosrdenství.

Autor článku: Jiří Gračka