Arcibiskupství pražské hledá nové kolegy

Datum publikace31. 7. 2017, 14.30

Pražské arcibiskupství vyhlašuje výběrová řízení na pozice Referent Sekce pozemků Kladno a Rakovník a Mzdová účetní do Prahy. Uzávěrky pro účast jsou již ve druhé polovině srpna.

Ilustrační foto: Lucie Horníková / Člověk a víra

Samostatný odborný referent/ka pro pozemky (oblasti: Kladno, Rakovník)

Pracovní náplní referenta bude:

• Správa a ekonomické využití pozemků ve vlastnictví církevních subjektů pražské arcidiecéze
  • Sjednávání majetkových záležitostí pro vlastníky pozemků
  • Související evidence.

Možný nástup ihned nebo dle dohody. Místem výkonu práce (pracoviště) bude Kladensko, Rakovnicko, přesnější umístění v jednání

Strukturovaný životopis posílejte do 20. srpna 2017 na e-mailem augustina.vankova@apha.cz.

Celý text inzerátu s detailními informacemi naleznete v příloze.

Mzdová účetní

Ke klíčovým činnostem na této pozici patří:

• shromažďuje podklady pro výpočet mezd
  • zpracovává mzdy zaměstnanců
  • provádí roční zúčtování daní ze mzdy a veškeré operace s tím související
  • sleduje nemocnost a kontroluje doklady prokazující pracovní neschopnost
  • zpracovává statistické výkazy týkající se mezd a pracovníků.

Nástup je možný dle domluvy.

Místem výkonu práce bude Praha

Strukturovaný životopis posílejte do 27. srpna 2017 na e-mail augustina.vankova@apha.cz.

Celý text inzerátu s detailními informacemi naleznete v příloze.

(Zdroj: Arcibiskupství pražské)

Autor článku: František Jemelka