Signály dnes spustily web modlisezaprezidenta.cz

24. 11. 2017 Rubrika: Domácí
Ministerstvo vnitra dnes zveřejnilo jména devíti prezidentských kandidátů pro nadcházející volbu hlavy státu. Komunitní web signaly.cz při této příležitosti oficiálně spustil internetové stránky modlisezaprezidenta.cz. Vyzývá zde křesťany k modlitbě za kandidáty, průběh kampaně, za média, za voliče a za budoucího prezidenta.

Foto: Signály.cz

Vedle výzev k modlitbě budou také na webu uveřejňovány také tematické články a rozhovory. Do konce roku jsou tyto úmysly rozdělené zhruba v týdenních intervalech. Od ledna potom je úmysl jednotný, a to za budoucího prezidenta. Texty modliteb a jejich harmonogram je možné najít zde.

K této modlitební iniciativě se mohou připojit jednotlivci i skupiny. Šířit povědomí o ní je možné prostřednictvím samotného webu anebo Facebooku

Mottem této aktivity je biblický citát: "Na prvním místě žádám, aby se konaly prosby, modlitby, přímluvy, díkůvzdání za všechny lidi, za vládce a za všechny, kteří mají v rukou moc, abychom mohli žít tichým a klidným životem v opravdové zbožnosti a vážnosti." (1 Tim 2,1-2)

(Zdroj: signaly.cz)

Autor článku: Nela Fabiánová