Lupa
Obsah Obsah
Portál

Ředitel organizační složky farnosti v Kutné Hoře, práce pro vás?

Datum publikace17. 1. 2018, 14.00
TiskTisk

Římskokatolická farnost Kutná Hora – Sedlec, která ve svých objektech ročně přivítá více než půl milionu návštěvníků, nabízí uplatnění člověku s kladným vztahem k cestovnímu ruchu, památkám a katolické církvi, který se chce podílet na jejím rozvoji.

Foto: Vojtěch Pospíšil / Člověk a víra

Hledá se uchazeč/uchazečka na pozici ředitele/ředitelky organizační složky farnosti.

Náplň práce:

  • řízení zaměstnanců (vedení, motivace, hodnocení)
  • zodpovědnost za provoz informačních a průvodcovských služeb
  • spolupráce a komunikace s externími partnery (státní správa, samospráva, další organizace)
  • vytváření a aktualizace koncepce informačních a průvodcovských služeb

Požadavky:

  • zkušenosti s vedením lidí min. 2 roky (v oblasti služeb výhodou)
  • minimálně SŠ vzdělání
  • komunikační dovednosti a reprezentativní vystupovaní
  • flexibilitu, schopnost nadhledu, iniciativu, zodpovědnost, samostatnost
  • vztah k turistickému ruchu, umění a historii
  • schopnost akceptovat specifika církevního (křesťansky orientovaného) prostředí
  • angličtinu slovem i písmem, další jazyky vítány
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni /MS Office/
  • řidičský průkaz typu B
  • zkušenost v oblasti cestovním ruchu a znalost církevního prostředí výhodou

Nabízí se:

  • přátelské a inspirativní pracovní prostředí
  • možnost seberealizace
  • práci na plný pracovní úvazek
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
  • nástup k 1. červenci 2018

V případě zájmu zasílejte, prosím, své životopisy včetně motivačního dopisu a souhlasu se zpracováním osobních údajů na adresu: jakes@sedlec.info.

Bez souhlasu se zpracováním osobních údajů nebudou uchazeči zařazeni do výběrového řízení.

Autor článku: Nela Fabiánová
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou