Přímé přenosy bohoslužeb od 19. do 25. března 2018

Datum publikace19. 3. 2018, 7.30

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem. V Televizi Noe a na Radiu Proglas.

Foto: Člověk a víra

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbě v pondělí, středu a pátek od 12.05, uskuteční se v kapli ostravského studia Telepace. V neděli od 9.55 pak odvysílá přímý přenos mše svaté, kterou bude ve Vatikánu slavit papež František u příležitosti Květné neděle.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté zařazeny v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v 18.00, v tomto týdnu budou přenášeny z litoměřického kostela Všech svatých, ze studia Proglasu, z pražského kostela Panny Marie Sněžné a z kostela sv. Bartoloměje v Kravařích. Nedělní bohoslužba začíná na Proglasu v 9.00 a bude přenášena z duchovního centra v Brně-Lesné. Stanice v týdnu vysílá také modlitbu růžence – v pondělí a středu od 18.00, v úterý a pátek od 22.30 a v sobotu od 20.30. Ve středu a v pátek, vždy po 15. hodině, se lze připojit k modlitbě křížové cesty.

Televize Noe

pondělí 19. března, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 21. března, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

pátek 23. března, 12.05: mše svatá z kaple Telepace