Jak dnes (ne)funguje nastolování mediálních témat?

Datum publikace7. 5. 2018, 15.15

Komunikujete za farnost, diecézi či řád s médii? Vedete časopis, spravujete web či facebookový profil farnosti? Jste věřící a pracujete v médiích? Není vám lhostejný mediální obraz církví v ČR? Na 17. května 2018 jsme pro vás v Praze připravili den naplněný informacemi, diskusemi či výměnou zkušeností těch, kterým pronikání náboženských témat do české mediální sféry není lhostejné. Přihlásit se může každý zájemce.

Ilustrační foto: Člověk a víra

21. studijní den ERC na téma Nastolování témat v mediálním světě proběhne ve čtvrtek 17. května 2018 ve Sboru Církve bratrské v Praze 5 - Smíchov, Vrázova 4 (cca 200 m od zastávky tramvaje Zborovská). On-line přihlašování poběží do této soboty, 12. května 2018. Doporučujeme využít tuto cestu k přihlašování.

Téma budou promýšlet a diskutovat o něm římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik, mediální teoretik věnující se nastolování témat Vlastimil Nečas, novinář a hudebník Petr Vizina či Matyáš Hájek, který se potom zaměří na související problematiku možností a nových trendů v internetové komunikaci.

Program začíná v 10.00, následují bloky jendotlivých vystupujících, odpolední program bude vrcholit panelovou diskusí. Oběd je součástí akce.

Více informací hledejte na webu ekumenickarada.cz.

Akci můžete sledovat i na Facebooku.

Autor článku: František Jemelka