Mládež

Výherkyně hlasování o nejlepší blog roku na Signály.cz si na festivalu UNITED převzala ocenění

31. 08. 2018
Na hlavní pódium vsetínského festivalu UNITED si přišla převzít cenu a titul nejlepší blogerky roku Marie „Paluška“ Palová. V soutěži portálu Signály.cz zvítězil její blog nejen v hodnocení odborné poroty, ale získal i druhé místo v hlasování uživatelů.

foto: Festival UNITED 2018/Daniel Maďa

Soutěž o nejlepší blog na webu organizuje realizační tým Signálů již druhým rokem. Probíhá ve dvou kategoriích – tři vítěze vybírají v tajném hlasování uživatelé, jednoho vítěze odborná porota. Tu letos tvořili Sabina Hauserová a Hana Svanovská (Rádio Proglas), Jan Motal (režisér a dramaturg), Alena Scheinostová (Katolický týdeník), šéfredaktorka redakce Signály.cz Lenka Kolaříková a vítězka loňského hlasování uživatelů Zdeňka „Zdendanda“ Geršlová. 

Na nejlépe umístěné soutěžící čekaly zajímavé ceny – pro vítěze poroty víkend v Domě sv. Josefa na Gruni, pro vítěze uživatelského hlasování tablet a mobilní telefony od Kristýna Služebníka Olomouc, a pro všechny jmenované navíc volný vstup do pražské SurfArény.

Výsledková listina soutěže

Výsledky hlasování uživatelů:
1. Lidožroutka glosuje (https://krasnazena.signaly.cz/)
2. marušpalušblog (https://paluska.signaly.cz/)
3. Posezení s křupavým Rohlíkem ;-) (https://lidilidi.signaly.cz/)

Nejlepší blog podle odborné poroty:
1. marušpalušblog (https://paluska.signaly.cz)
2. Mezi soby (https://jordanna.signaly.cz/)
3. El mundo de mi alma (https://betkav.signaly.cz/)

Záznam ze slavnostního vyhlášení.

Kromě vyhlášení výsledků soutěže připravil tým Signálů na UNITED ještě další blogově zaměřenou aktivitu – workshop přípravy a psaní blogových článků nejen na Signálech pod vedením šéfredaktorky webu Lenky Kolaříkové a další z výherkyň loňského ročníku Kateřiny Sedláčkové.
Další ročník soutěžního klání odstartuje na začátku příštího roku.

 

Realizační tým Signály.cz

Autor článku: Vojtěch Orlík