Přímé přenosy bohoslužeb od 15. do 21. října 2018

Datum publikace15. 10. 2018, 8.00

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem. V Televizi Noe, Radiu Proglas a Českém rozhlasu.

Foto: Člověk a Víra

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbám v pondělí, středu, čtvrtek a pátek, začínají ve 12.05 v kapli ostravského studia Telepace. V úterý od 18.00 stanice odvysílá mši svatou, kterou bude v den 40. výročí zvolení papeže sv. Jana Pavla II. celebrovat ve svatovítské katedrále kardinál Dominik Duka. V neděli od 10.00 pak Noe nabídne bohoslužbu z kostela sv. Jakuba v Trnavě.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté zařazeny v úterý, čtvrtek a pátek od 18.00 a v tomto týdnu budou přenášeny z brněnského studia Proglasu, pražského kostela Panny Marie Sněžné a kostela sv. Bartoloměje v Kravařích. Nedělní bohoslužba začíná v 9.00 a přenášena bude z kostela Všech svatých v Litoměřicích. Během týdne také Proglas zve k modlitbě růžence – v pondělí a středu od 18.00, v úterý a pátek od 22.30 a v sobotu od 20.30 – a v pátek po 15. hodině také k modlitbě Korunky k Božímu milosrdenství.

Český rozhlas odvysílá nedělní bohoslužbu z kostela sv. Bartoloměje v Pardubicích. Od 9.00 ji zde bude sloužit P. Antonín Forbelský a přímý přenos si lze pustit opět na stanici Vltava.

Televize Noe

pondělí 15. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

úterý 16. října, 18.00: mše svatá ze svatovítské katedrály v Praze ke cti sv. Jana Pavla II., slouží kardinál Dominik Duka

středa 17. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace