Přímé přenosy bohoslužeb od 22. do 28. října 2018

Datum publikace22. 10. 2018, 8.30

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem. V Televizi Noe a na Radiu Proglas.

Foto: Člověk a Víra

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbám od pondělí do pátku, začínají ve 12.05 v kapli ostravského studia Telepace. V neděli od 10.00 pak Noe nabídne bohoslužbu z Vatikánu, celebrovat ji bude papež František u příležitosti ukončení biskupské synody o mládeži.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté zařazeny v úterý, čtvrtek a pátek od 18.00 a v tomto týdnu budou přenášeny z baziliky sv. Kříže v Kežmaroku, pražského kostela Panny Marie Sněžné a kostela sv. Bartoloměje v Kravařích. Nedělní bohoslužba začíná v 9.00 a přenášena bude z duchovního centra v Brně-Lesné. Během týdne také Proglas zve k modlitbě růžence – v pondělí a středu od 18.00, v úterý a pátek od 22.30 a v sobotu od 20.30 – a v pátek po 15. hodině také k modlitbě Korunky k Božímu milosrdenství.

Televize Noe

pondělí 22. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

úterý 23. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 24. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace