Katechismus katolické církve můžete nyní mít i v iPhonu

Datum publikace3. 12. 2018, 14.00

Před poměrně nedávnou dobou jsme představili mobilní aplikaci s katolickým katechismem, která byla dostupná pro majitele chytrých telefonů s Androidem. Jsme rádi, že nyní můžeme přinést dobrou zprávu i těm, kteří vlastní mobil pracující se systémem iOS či tablet iPad. Příznivci nakousnutého jablka, váš čas přišel, katechismus je nyní dostupný i pro vás.

Autorem je Petr Hráček, za poskytnutí práv děkujeme Karmelitánskému nakladatelství.

Aplikace je ke stažení v App Storu zdarma.

Můžete vyhledávat, procházet kapitoly, vyhledávat podle čísel. Tato verze katechismu je elektronickou kopií knižního vydání Katechismu katolické církve podle jeho nejnovějšího vydání. Cílem není nahrazení papírové formy Katechismu katolické církve, avšak vhodné doplnění tam, kde papírová forma není dostupná či je prospěšnější využít elektronickou verzi.

Projekt aplikace byl realizován pod záštitou Katechetické sekce České biskupské konference.

Autor článku: František Jemelka