„Postní kapky“ pomohou s přípravou na Velikonoce

Datum publikace26. 2. 2019, 15.00

Postní doba se pomalu blíží. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na Velikonoce. „Postní kapky“ jsou každodenní inspirace, které mohou „osvěžit“ duchovní život.

Ilustrační foto

Aplikace obsahuje myšlenky papeže Františka z katechezí o Desateru, liturgickou modlitbu pro daný den, biblický citát s inspirativní myšlenkou a nedělní liturgické texty a zamyšlení.

Prostřednictvím mobilní aplikace Google Play, e-mailu nebo webových stránek můžete každý den dostat krátké inspirace. Více na webu postní kapky 2019. Stačí vyplnit jednoduchý webový formulář.

Cílem je pomoci prožít dobře postní dobu a připravit se na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.

Zdroj: P. Petr Hofírek

Autor článku: Monika Klimentová