Papež navštíví Maroko již tento víkend

Datum publikace26. 3. 2019, 14.45

Již tento víkend 30.-31. března navštíví papež František další muslimskou zemi - Maroko. Jedná se o jeho 28. zahraniční cestu a třetí v letošním roce. Níže přinášíme aktualizovaný program.

Foto: Daniel Ibáñez/CNA

Program apoštolské cesty papeže Františka do Maroka:

Sobota 30. března 2019

ŘÍM-RABAT

10:45   Odlet z římského letiště Fiumicino do Rabatu

14:00   Přílet na mezinárodní letiště v Rabatu-Salé

OFICIÁLNÍ PŘIVÍTÁNÍ

14:40   SLAVNOSTNÍ UVÍTÁNÍ před Hassanovou mešitou

15:00   SETKÁNÍ S MAROCKÝM LIDEM, ZÁSTUPCI STÁTNÍ SPRÁVY A OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI A S DIPLOMATICKÝM SBOREM před Hassanovou mešitou - Promluva Svatého otce

16:00   NÁVŠTĚVA MAUSOLEA Muhammada V.

16:25   ZDVOŘILOSTNÍ NÁVŠTĚVA KRÁLE Muhammada VI. v královském paláci

17:10   NÁVŠTĚVA V INSTITUTU MUHAMMADA VI. PRO FORMACI IMÁMŮ A KAZATELŮ

18:10   SETKÁNÍ S MIGRANTY v sídle diecézní Charity – Pozdrav Svatého otce

Neděle 31. března 2019