Přímé přenosy bohoslužeb od 3. do 9. června 2019

Datum publikace3. 6. 2019, 8.00

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe, Radiu Proglas a Českém rozhlasu.

Foto Člověk a Víra

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbám od pondělí do pátku, začínají ve 12.05 v kapli ostravského studia Telepace. V neděli od 9.30 pak stanice odvysílá mši svatou, kterou bude u příležitosti slavnosti Seslání Ducha svatého na náměstí sv. Petra v Římě slavit papež František.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté zařazeny v úterý, čtvrtek a pátek od 18.00 a v tomto týdnu budou přenášeny z brněnského kostela sv. Augustina a pražského kostela Panny Marie Sněžné. Nedělní bohoslužba pak začíná v 9.00 a přenášena bude z kostela Panny Marie Pomocnice v Olomouci. Během týdne také Proglas zve k modlitbě růžence – v pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a sobotu od 22.30 – a v pátek od 15.10 také k modlitbě litanií k Duchu svatému.

Český rozhlas odvysílá nedělní bohoslužbu z kostela sv. Františka z Assisi v Tanvaldu. Od 9.00 ji zde bude sloužit P. Michal Podzimek a přímý přenos si lze pustit na stanici Vltava.

Televize Noe

pondělí 3. 6., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

úterý 4. 6., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 5. 6., 12.05: mše svatá z kaple Telepace