Přímé přenosy bohoslužeb od 8. do 14. července 2019

Datum publikace8. 7. 2019, 8.00

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe, Radiu Proglas a Českém rozhlasu.

Foto Člověk a Víra

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbě v pondělí od 10.55, za migranty ji bude v bazilice sv. Petra ve Vatikánu sloužit papež František. Od středy pak stanice nabídne přenosy bohoslužeb z Katolické charismatické konference v Brně: ve středu v 18.55, ve čtvrtek, pátek a sobotu v 16.40 a nedělní pak v 11.00, tu bude slavit biskup Vojtěch Cikrle.

Bohoslužby z charismatické konference od čtvrtka vysílá také Radio Proglas. Vedle toho zve své posluchače i ke mši svaté v úterý od 18.00, přenášena bude z kostela sv. Augustina v Brně. Během týdne Proglas nabídne také modlitbu růžence – v pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a sobotu od 22.30 – a v pátek od 15.10 i modlitbu korunky k Božímu milosrdenství.

Český rozhlas odvysílá nedělní bohoslužbu z kostela sv. Jana Nepomuckého v Plzni. Od 9.00 ji zde bude sloužit biskup Tomáš Holub a přímý přenos si lze pustit na stanici Vltava.

Televize Noe

pondělí 8. 7., 10.55: mše svatá za migranty z baziliky sv. Petra ve Vatikánu, slouží papež František

středa 10. 7., 18.55: mše svatá z Katolické charismatické konference

čtvrtek 11. 7., 16.40: mše svatá z Katolické charismatické konference (P. Vladimír Záleský)