Lupa
Obsah Obsah
Portál
Reklama

Poděkování za CSM 2022

Datum publikace22. 8. 2022, 11.15
TiskTisk

Rádi bychom poděkovali všem organizátorům, účastníkům, sponzorům a také všem, kdo se za celé setkání modlili a pamatovali na nás.

Vážení přátelé,

rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se jakkoliv zapojili do letošního Celostátního setkání mládeže v Hradci Králové.

Setkání máme úspěšně za sebou a troufáme si tvrdit, že se opravdu povedlo. Doufáme, že každý si našel v programu to své a že ve společenství ostatních mladých prohloubil svůj vztah s Bohem. 

Děkujeme, že se vás setkání zúčastnilo takové množství a že naše více než roční práce měla smysl. Zároveň se omlouváme za chybky a nedokonalosti, které se v průběhu setkání vyskytly.

Rádi bychom vás požádali, aby to CSM nekončilo, ale naopak začalo - abyste VSTALI a vše, co jste načerpali, přenesli mezi ostatní mladé a do vašich rodin a společenství.

Sledovat můžete i nadále naše sociální sítě, kde přidáváme jednotlivé fotky a videa ze setkání:
https://celostatnisetkanimladeze.cz

https://www.facebook.com/celostatnisetkanimladeze

https://www.instagram.com/csm_hradec/?hl=cs

https://www.youtube.com/channel/UCKPH8WUNM5Nk870o9v6OReQ

https://www.youtube.com/user/televnoe/videos

Upřímné Bohu díky.
Těšíme se na vás na dalších akcích.

Tým Sekce pro mládež ČBK

Autor článku: Sekce pro mládež
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou