banner sekce
Sekce

Mládež

Poděkování za CSM 2022

Rádi bychom poděkovali všem organizátorům, účastníkům, sponzorům a také všem, kdo se za celé setkání modlili a pamatovali na nás.
Publikováno: 22. 8. 2022 11:15

Vážení přátelé,

rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se jakkoliv zapojili do letošního Celostátního setkání mládeže v Hradci Králové.

Setkání máme úspěšně za sebou a troufáme si tvrdit, že se opravdu povedlo. Doufáme, že každý si našel v programu to své a že ve společenství ostatních mladých prohloubil svůj vztah s Bohem. 

Děkujeme, že se vás setkání zúčastnilo takové množství a že naše více než roční práce měla smysl. Zároveň se omlouváme za chybky a nedokonalosti, které se v průběhu setkání vyskytly.

Rádi bychom vás požádali, aby to CSM nekončilo, ale naopak začalo - abyste VSTALI a vše, co jste načerpali, přenesli mezi ostatní mladé a do vašich rodin a společenství.

Sledovat můžete i nadále naše sociální sítě, kde přidáváme jednotlivé fotky a videa ze setkání:
https://celostatnisetkanimladeze.cz

https://www.facebook.com/celostatnisetkanimladeze

https://www.instagram.com/csm_hradec/?hl=cs

https://www.youtube.com/channel/UCKPH8WUNM5Nk870o9v6OReQ

https://www.youtube.com/user/televnoe/videos

Upřímné Bohu díky.
Těšíme se na vás na dalších akcích.

Tým Sekce pro mládež ČBK

Autor článku:
Sekce pro mládež

Další aktuality

Signály Awards 2022: Na sítích s Bohem

Podzim už klepe na dveře a přináší s sebou spoustu zajímavých akcí. Jednu z nich pořádá přímo web signály.cz - nedávno byly totiž spuštěny nominace do třetího ročníku ankety Signály Awards. Co to je a na co se letos můžeme těšit nám řekne moderátorka předchozích ročníků, Kateřina Sedláčková.
27.09.2022

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!
27.09.2022

Ostatky bl. Carla Acutise - možnost zapůjčení

Na Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové 2022 nám do České republiky byly zapůjčeny ostatky blahoslaveného Carla Acutise. Tyto ostatky je možno nyní zapůjčit k uctívání a modlitbě.
19.09.2022

Týden modliteb za mládež 2022

V týdnu od 13. do 20.11. 2022 bude probíhat Týden modliteb za mládež - TMM22. Smysl Týdne modliteb za mládež je spojit vzájemný čas, který máme a modlit se k Bohu. Za co? Především prosit Ducha Svatého o poznání, jakými cestami či způsoby svědčit o životě s Kristem a jak předávat víru dál.
15.09.2022

Přihlašování na SDM Lisabon 2022

Informace pro mládež k SDM Lisabon 2023
14.09.2022