Mládež

Účastníci Studijně – formačního kurzu prožili duchovní cvičení na Svatém Hostýně

29. 01. 2019

Ve dnech 6. až 11. ledna 2019 proběhly na Svatém Hostýně duchovní cvičení mladých lidí, kteří absolvují tzv. Studijně - formační kurz organizovaný Sekcí pro mládež ČBK. Účastníci prožili týden v tichosti, kdy měli dostatek času k rozjímání a naslouchání Božímu hlasu. Program pro 48 zájemkyň a zájemců vedl olomoucký pomocný biskup Josef Nuzík.

Panamské dobrodružství začíná

14. 01. 2019

Světový den mládeže

Do Panamy již z ČR odletěla první skupina složená z organizátorů české účasti na Světovém dni mládeže v této karibské zemi, a prvních poutníků cestujících organizovaně prostřednictvím Sekce pro mládež ČBK. Po příletu do Panama City následoval přesun do diecéze Colón, kde čeká účastníky a účastnice národní předprogram.

Lednové číslo časopisu IN! - dívčí svět 2019

06. 01. 2019

Nový rok je tu! „Tak co, jaké sis dal/a předsevzetí?“ Tuto větu slýcháme v lednu dost často. A protože potřebujeme mít odpověď, většinou si něco vymyslíme a v podstatě už po týdnu je jasné, že tudy cesta nevede, že jsme přestřelili a že vlastně nemáme chuť něco měnit. Je nutné mít novoroční předsevzetí? Jak se na to díváme my v redakci? Kdo si dává a kdo ne? Přečtěte si názor redaktorek.

Prosincové číslo časopisu IN! - dívčí svět 2018

01. 12. 2018

Prosinec je časem ČEKÁNÍ NA KRÁLE. Pojďte ho prožít společně s IN!