Mládež

Nezapomeňte se přihlásit na CSM! Zvýhodněná cena platí do konce června.

27. 06. 2017

Už jen několik dní zbývá těm, kteří se chtějí přihlásit na Celostátní setkání mládeže v Olomouci a zaplatit za registraci zvýhodněnou částku, tedy 1200 korun.

Prázdninové číslo časopisu IN! - dívčí svět 2017

27. 06. 2017

Ahoj, z redakce vás vítáme u prázdninového IN! Tak jak jste už zvyklí, prázdninové číslo je vždy něčím jiné. Tentokrát jsme se nechali inspirovat encyklikou papeže Františka Laudato si. A čím je inspirující? Nejen, že otevírá nový pohled církve na svět a stvoření, ale také vybízí k aktivitě. Takže neváhejte, čtěte a měňte svět. :-)

Olomoucký primátor podpořil celostátní setkání mládeže

23. 06. 2017

Částkou 400 000 korun podpořil olomoucký primátor doc. Mgr. Antonína Staněk, Ph.D. celostátní setkání mládeže, které proběhne v srpnu v Olomouci. 21. června se uskutečnilo slavnostní podepsání smlouvy o tomto daru, který byl z programu „Významné aktivity odboru kanceláře primátora 2017“

Web signály.cz vyhlásil soutěž Blog roku 2017

22. 06. 2017

Blogy jsou nedílnou součástí komunitního webu signály.cz. Už deset let mají jeho uživatelé možnost založit si osobní blog a sdílet tak s ostatními svoje zážitky, postřehy a zamyšlení. Mezi texty se objevuje poezie i próza, svěží postřehy ze života, svědectví osobního vztahu s Bohem i hlubší zamyšlení, která vyvolávají diskusi.