Duchovně-odpočinkový zájezd do Medjugorje s pobytem u moře na Makarské riviéře a výletem do Dubrovníku a na další místa

Vydejte se námi na oblíbený duchovně-odpočinkový zájezd do Medjugorje s pobytem u moře na Makarské riviéře a návštěvou Dubrovníku, Kravických vodopádů a poutního místa Veprič (chorvatských Lurd). Zájezd se uskuteční v termínu 7. 9. - 16. 9. 2018 a je pouze s jedním nočním přejezdem (zpět). Duchovní doprovod zajistí P. Mgr. Jan Kunert. Do 24. 5. 2019 můžete navíc získat slevu.
Datum konání akce
7. 9. - 16. 9. 2019

CK AVETOUR s.r.o. spolu s Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové srdečně zve seniory a další zájemce na Duchovně-odpočinkový zájezd do Medjugorje s pobytem u moře na Makarské riviéře a výletem do Dubrovníku a na další místa.

Duchovně bohatý program v Medjugorje, světoznámém poutním místě v Hercegovině, skvělý relax na Makarské rivéře v Chorvatsku, výlet do Dubrovníku, perly Jadranu, návštěva nádherných Kravických vodopádů a oslovujícího mariánského poutního místa Veprič (chorvatských Lurd). Pouze s jedním nočním přejezdem (zpět)!

Termín: 7. 9. - 16. 9. 2019

Cena: 11.990,- Kč

Do 24. 5. 2019 navíc sleva 300,- Kč

Cena - zahrnuje veškeré služby(!): dopravu autokarem, 1x ubytování na trase, 3x ubytování s polopenzí na privátech v Medjugorje, 4x ubytování s polopenzí na privátech v Gradaci, výlet do Dubrovníku s průvodcem, cestovní pojištění, průvodce, veškeré poplatky a služby průvodce v Medjugorje - pí. Olga Merkovičová (případně jedna z dcer), pojištění CK proti úpadku. Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Cena nezahrnuje: připojištění storna 340,- Kč/os.

PROGRAM (duchovní doprovod zajistí P. Mgr. Jan Kunert): 7. 9. (sobota) - odjezd v ranních hodinách. Nástupní místa: Hradec Králové, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Mikulov. Ubytování na trase. 8. 9. (neděle) - přejezd do Medjugorje, významného mariánského poutního místa v Hercegovině, ubytování, večeře. 9. 9. (pondělí) - snídaně, program v Medjugorje, večeře. 10. 9. (úterý) - snídaně, program v Medjugorje, večeře. 11. 9. (středa) - snídaně, dopoledne individuální program v Medjgugorje, odpoledne návštěva Kravických vodopádů, přejezd do přímořského letoviska Gradac v Chorvatsku, relax, koupání, večeře. 12. 9. (čtvrtek) - snídaně, výlet do Dubrovníku s možností koupání (dle časových možností), večeře. 13. 9. (pátek) - snídaně, pobyt v Gradaci, večeře. 14. 9. (sobota) - snídaně, pobyt v Gradaci, fakultativně možnost lodního výletu na poloostrov Pelješac, večeře. 15. 9. (neděle) - snídaně, pobyt v Gradaci, odpoledne odjezd, zastávka na známém mariánském poutním místě Veprič u Makarské (chorvatské Lurdy). 16. 9. (pondělí) - předpokládaný příjezd do ČR v ranních až dopoledních hodinách.

PŘIHLÁŠKY: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 35, 500 01 Hradec Králové, telefon: 495 063 661, 737 215 328, email: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz, www.simeon.cz. Doporučujeme všem zájemcům, aby nenechávali přihlašování na poslední chvíli a hlásili se mnohem dříve než je uvedena uzávěrka! Těšíme se na setkání s vámi!

Místo konání