FULL OF LIFE v Brně

25. 05.
Začátek:
sobota
25. 5. 2019
14:00
Konec:
sobota
25. 5. 2019
22:00
Kontaktní osoba: Roman Tesař
  • Bezbariérový vstup
  • Vstup zdarma
  • Za každého počasí

Součástí festivalu FULL OF LIFE jsou vystoupení různých hudebních žánrů, divadelní představení pro děti i dospělé, svědectví o Bohu a přednášky.

FULL OF LIFE je křesťanský festival v Brně-Řečkovicích, který nabízí smysluplné prožití sobotního odpoledne a večera ve společenství křesťanů v pohodové a přátelské atmosféře, a to všem věkovým kategoriím.

Samozřejmostí je služba modliteb a duchovního poradenství. Pro děti budou připraveny hry a workshopy.

V rámci letošního ročníku vystoupí s hudební produkcí Pavel Helan, sbor společenství dívek Marianky, americká hudební skupina Divine Attraction, komunita Brno Worship se skupinou Alive a večerní chválový program hudebně doprovodí skupina Lamačské chvály.

S přednáškou vystoupí Jaroslav Max Kašparů, řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog, oblíbený autor duchovní literatury, téma bude "Zajeďte na hlubinu". Dalším přednášejícím bude Peter Krajniak, bývalý manažer uzdravený z rakoviny, který uvěřil v Pána Ježíše a už 10 roků slouží (nejen) nemocným a trpícím v nemocnici na Slovensku jako dobrovolník, název přednášky je "Síla odpuštění".

V kostele sv. Vavřince si mládež a dospělí mohou poslechnout přednášku fotografa Jindřicha Štreita na téma „Ruku v ruce – Touha je zázrak“ jejíž součástí je i výstava fotografií. Jindřich Štreit je fotograf, mistr sociálního dokumentu, pedagog na Institutu tvůrčí fotografie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě a především člověk, který vnímá potřeby těch, kteří se ocitají na okraji naší společnosti.

Můžeme se těšit na divadelní vystoupení souboru "Kapor na scéne", s představeními jak pro děti tak i pro dospělé. A pro děti je samozřejmě zajištěn program s hrami a workshopy.

Více informací k programu na https://www.fulloflife.cz