Školství

Hlasová pedagožka hledá práci

15. 08. 2013

Hlasový poradce, dlouholetá pedagožka pěvecké hlasové výchovy v ZUŠ Šternberk, zakladatelka Hanelovy společnosti v Moravském Berouně, hlavní organizátorka 10 ročníků Letních setkání chrámových zpěváků a varhaníků v Moravském Berouně a Festivalu staré hudby„Bärn 2010 a 2011“, zakladatelka vokálně-instrumentálního souboru Spem facere a Hanel collegia Šárka Drobňáková (Svěntá) má zájem o práci v oboru pěvecké hlasové výchovy v církevních školách uměleckého zaměření.

Akreditované kurzy na podporu zavádění etické výchovy

02. 08. 2013

Centrum celoživotního učení při Cyrilometodějském gymnáziu a mateřské škole v Prostějově nabízí nově akreditované kurzy Etické výchovy. Kurzy jsou určeny pro pedagogy, jako podpora zavádění Etické výchovy do výuky. V náplni kurzů se promítají dlouhodobé zkušenosti z výuky i absolvovaných projektů. Realizaci seminářů nabízí přímo ve školách pro celý pracovní tým nebo pro vybranou skupinu pracovníků. Více informací k jednotlivým kurzům najdete v příloze Brožura 2013-2014 Etická výchova.

5. POUŤ PEDAGOGŮ

26. 07. 2013

Duchovní správa na sv. Hostýně, Matice svatohostýnská a Centrum pro školy Arcibiskupství olomouckého Vás srdečně zvou na tradiční 5. POUŤ PEDAGOGŮ v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně v sobotu 24. srpna 2013.

PROBUĎTE SVŮJ TALENT

01. 07. 2013

Studenti si mohou vybírat ze širokého seznamu kurzů z katalogu CTY CE a CTY Johns Hopkins (u těchto programů je limitován počet studentů). K nejoblíbenějším kurzům patří matematika, chemie, biologie, fyzika, IT, angličtina. Detailní informace o programu, jednotlivých kurzech, kurzovném a registrace jsou na www.uptoyou.cz. Výuka probíhá on-line v angličtině pod vedením lektorů CTY Johns Hopkins a CTY CE. Registrace studentů probíhá prostřednictvím www.uptoyou.cz.