Již jste přihlášeni na Národní pouť do Krakova?

Datum publikace3. 2. 2016, 0.00

V sobotu 28. května 2016 proběhne Národní pouť ve Svatém roce milosrdenství do Krakova. Tuto mimořádnou událost spojenou s tradiční Poutí médií můžete díky bohatým možnostem účasti prožít i vy.

Krakov-Lagiewniky: Celé setkání začíná v Krakově od 9.00, mše svatá v bazilice Božího milosrdenství začíná v 10.30. Odpolední program od 13.30 se skládá z koncertu, přednášky či adorace. V 15.00 se účastníci společně pomodlí Korunku k Božímu milosrdenství, následuje návštěva Centra svatého Jana Pavla II.

Podrobnosti naleznete zde: pout2016.proglas.cz.

Nabídky cestovních kanceláří hledejte tady: http://www.proglas.cz/detail-clanku/poutnici-jak-cestovat.html

Samozřejmě lze cestovat i samostatně či autobusy organizovanými např. farnostmi.

Poutníci nad 15 let dostanou od CK, se kterou cestují, poutnický balíček v hodnotě 200 Kč (v ceně zájezdu) obsahující brožuru k liturgii, program pouti a další drobnosti. Zaplacením balíčku účastníci přispějí na úhradu nákladů potřebných k realizaci pouti. Tento set lze zakoupit i přímo na místě v Krakově, a podpořit tak akci.

Autor článku: František Jemelka