Lupa
Portál
Jako součást Portálu Cirkev.cz jsme spustili pilotní verzi zpravodajského webu www.cirkev.cz, který vám přináší aktuální zpravodajství z církevního prostředí doma i ve světě.
Církev.cz | Zprávy

Na zpravodajském webu najdete zprávy České biskupské konference (ČBK), z diecézí, vybrané články agentury Vatican News, z Katolického týdeníku, ČTK a Catholic News Agency, ale také články o knihách z produkce Karmelitánského nakladatelství, zprávy o aktivitách Charity ČR apod.

Naším cílem je přinášet vám kvalitní, důvěryhodné a aktuální zpravodajství v co nejširším rozsahu a již nyní usilujeme o partnerství s dalšími médii a zdroji zpráv z oblasti církevního prostředí a kultury.

Zpravodajský web provozuje Česká biskupská konference.

Spolupráce

Chcete nám něco sdělit nebo nabídnout spolupráci? Kontaktujte nás na e-mailu: tisk@cirkev.cz.

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou