Půlnoční mše ve stylu country

Hudební doprovod půlnoční mše ve stylu country music provede skupina CWBC ve Větrném Jeníkově.
Publikováno: 21. 12. 2001 20:00

Větrný Jeníkov: Půlnoční mše ve stylu country music začíná na Štědrý večer (24.12.) o půlnoci v chrámu Narození Panny Marie ve Větrném Jeníkově u Jihlavy. Slavnostní vánoční bohoslužbu bude celebrovat P. Petr Bulva. Hudební doprovod zajišťuje jihlavská country skupina CWBC.

Jak informoval její vedoucí František Neuwirth, koncert na půlnoční ve Větrném Jeníkově je prvním vystoupením CWBC v původní sestavě po osmileté přestávce od podzimu roku 1993.
"Nabídka doprovodit bohoslužbu byla natolik výjimečná, že dokázala po letech opět přivést ke zkoušení původní sestavu kapely. Zda toto vánoční vystoupení bude pouze ozvláštněním liturgie letošních Vánoc ve Větrném Jeníkově nebo zda by mohlo dojít i k znovuvzkříšení CWBC, to v nejbližší budoucnosti ukáže zájem našeho případného publika," podotkl Neuwirth.

Kontakt: Internetový deník Regionalist; www.regionalist.cz; tel: 077/730 78 87; fax: 066/730 78 87; e-mail: rta@iol.cz.

Související články

Další aktuality

Papež František: Naší povinností je plnit přednostní přání Boha spasit všechny

V římské bazilice sv. Pavla za hradbami se v sobotu odpoledne konala bohoslužba nešpor, jak je zvykem na svátek Obrácení sv. Pavla, kterým se končí Týden modliteb za jednotu křesťanů.
25.01.2020

Duchovní mezi paragrafy a kánony – lektor JUDr. Jakub Kříž, Ph.D., advokát

Půldenní seminář praktického uvedení do základů práva v kontextu působení v pastoraci. Výklad je strukturován podle životních událostí, v nichž se duchovní ocitá při správě a řízení farnosti.
24.01.2020

Umění rozhovoru - poradenské dovednosti v pastoraci, lektor Mgr. Marek Jargus

Pro kněze, jáhny a seminaristy; max. 20 účastníků; v rámci semináře se účastníci seznámí se základy poradenského rozhovoru od jeho přípravy, otevření, průběhu až k ukončení (cyklický model pomáhajícího rozhovoru).
24.01.2020

Řešení konfliktních situací a emočně náročných rozhovorů – lektor Mgr. Aleš Bednařík

Jednodenní seminář zkušeného Bratislavského lektora a psychologa Vám dá nahlédnout do světa zvládání každodenních konfliktních situací, ať už se jedná o vaše blízké, farníky či cizí lidi, a ukáže Vám principy pozitivní komunikace a strategie (ne)zvládání emočně náročných komunikačních situací.
24.01.2020

Hospodaření s časem a delegování – lektor RNDr. Michal Chytil, DrSc.

Jednodenní seminář o hospodaření s časem a delegování určený pro kněze, jáhny a seminaristy, max. 20 účastníků. Seminář vede zkušený, empatický a zábavný lektor, který upozorňuje, že je poněkud vetchý, takže je prozíravé přihlásit se raději na dřívější termín :-)
24.01.2020