Pozvání na pouť Antiochie

Papežské misijní dílo v ČR zve všechny příznivce Antiochie (= misie mladých lidí) na pouť, která se bude konat ve dnech 5.-7.4. v Kojetíně u Kroměříže.
Publikováno: 14. 3. 2002 20:00

Kojetín: Mladí lidé se zde budou společně připravovat na letošní letní prázdninovou misii v českých a moravských misijních oblastech a učit se vytvářet společenství, které je založeno na modlitbě a společné práci pro bližní. Zváni jsou všichni, kdo se chtějí spolupodílet na konkrétní evangelizaci.

Přihlášky na adrese: Petr Utíkal, AKS Žerotínovo nám. 2, 771 11 Olomouc; tel: 068/52 22 951; e-mail: antiochia@email.cz; www.antiochia.zde.cz.

Související články

Další aktuality

Katolický týdeník: Chraň své srdce

Slýcháváme řadu dobrých rad, jak předcházet infarktu a dalším srdečním onemocněním úpravou jídelníčku či sportem, ale jak často bereme ohled na svá srdce ve významu duchovním? Je to přitom výzva právě pro blížící se postní dobu.
18.02.2020

Říčany hostí ME kněží ve futsalu

Více než 250 kněží z celé Evropy ode dneška bojuje v Říčanech o titul futsalového evropského šampiona. Turnaj, jehož se účastní 18 týmů, vyvrcholí ve čtvrtek.
18.02.2020

Zkušenosti Arcidiecézní charity pomáhají magistrátu zabydlet nově uvolněné sociální byty

Invalidní důchodkyně paní Valerie bydlela patnáct let na ubytovnách. Nyní má od města pronajatý sociální byt a v něm skutečný domov. Sociální pracovníci Arcidiecézní charity jí pomohli sehnat pohovku, židle i ledničku, protože potřebuje držet dietu a ráda si vaří.
18.02.2020

Začala obnova mariánského sloupu

Od pondělního rána probíhají na pražském Staroměstském náměstí práce na obnově mariánského sloupu. Podle sochaře Petra Váni by replika barokního díla Jana Jiřího Bendla měla být veřejnosti slavnostně představena 15. září.
17.02.2020

Kardinál Schönborn o exhortaci Querida Amazonia: Papež vybízí k širšímu pohledu

„František opět dokázal zklamat všechny ty, kdo očekávali černobílou odpověď. Znovu se snaží pozvednout, rozšířit a prohloubit perspektivu, aby překonal konflikt mezi dvěma krajními pozicemi,“ říká kardinál Christoph Schönborn v komentáři k postsynodální apoštolské exhortaci Querida Amazonia.
14.02.2020