Gospel pro Hospic svatého Lazara v Plzni

Gospelový benefiční koncert pro Hospic sv. Lazara se bude konat v sobotu 10.10.2009 od 18.00 hodin v KD v Pobřežní ulici v Plzni. Účinkovat budou dva gospelové sbory: VOCATION z Dánska a plzeňský TOUCH OF GOSPEL.
Publikováno: 7. 10. 2009 18:00

Plzeň: Dánský gospelový sbor VOCATION je jedním z nejlepších gospelových sborů v Evropě. V ČR bude vystupovat poprvé.

Sbor vede dirigent Lars Jochimsen, který se jako první "bílý" skladatel a dirigent gospelové hudby prosadil i v Americe. Jeho skladby zpívají gospelové sbory po celém světě. Lars Jochimsen bude v Plzni vystupovat podruhé, poprvé zde vystupoval v březnu 2008.

Plzeňský gospelový sbor TOUCH of GOSPEL patří již řadu let mezi domácí špičku a lze předpokládat, že na koncertě bude vyrovnaným partnerem jak dirigentovi Jochimsenovi, tak sboru Vocation.

Více o gospelu najdete na www.gospeltrain.czwww.tog.cz

Předprodej vstupenek je v recepci Hospice sv. Lazara ve Sladkovského ulici v Plzni, zbylé vstupenky bude možno zakoupit přímo před koncertem.

Související články

Další aktuality

Naléhavý úmysl Celosvětové sítě modlitby s papežem na měsíc říjen 2022

Modleme se za představitele Ruské federace, aby zastavili spirálu násilí a smrti na Ukrajině, i za představitele Ukrajiny, aby zůstali otevřeni seriózním návrhům na mír.
05.10.2022

Úmysl Apoštolátu modlitby na měsíc říjen 2022

Modleme se, aby církev, věrná evangeliu a odvážná při jeho ohlašování, byla místem solidarity, bratrství a otevřenosti a stále více žila v atmosféře synodality.
03.10.2022

Homilie arcibiskupa Jana Graubnera z poutní mše svaté ve Staré Boleslavi

Přinášíme homilii pražského arcibiskupa a předsedy ČBK Mons. Jana Graubnera, kterou pronesl 28. září při příležitosti svátku svatého Václava během poutní mše svaté ve Staré Boleslavi.
29.09.2022

Ve Staré Boleslavi si lidé připomněli poutní mší svatého Václava

Ve Staré Boleslavi na Mariánském náměstí si dnes lidé poutní mší, kterou vyvrcholila Národní svatováclavská pouť, připomněli odkaz českého patrona svatého Václava. Nedaleko kostela, kde byl před 1087 lety kníže zavražděn, se mše v silném vytrvalém dešti účastnily stovky lidí schovaných pod deštníky a v pláštěnkách. Bohoslužbu sloužil pražský arcibiskup Jan Graubner, koncelebrovali apoštolský nuncius arcibiskup Jude Thaddeus Okolo, čeští a moravští biskupové a řada kněží.
29.09.2022

Červená středa 2022 – postavme se za svou víru!

Budovy nasvícené na červeno, lidé se svíčkami v ulicích, všichni propojení modlitbou či jinou připomínkou za ty, kteří trpí ve světě pro svou víru. Více než 130 farností, sborů a synagog se v loňském roce zapojilo k mezinárodní iniciativě Červená středa, která se v České republice letos pořádá již pátým rokem, a to 23. listopadu 2022.
28.09.2022