banner sekce
Sekce

Katecheze

Časopis Cvrček pro malé cvrčky je tu!

Cvrček je časopis pro předškolní děti. Bude vycházet jako příloha již známého dětského časopisu Nezbeda od prosince 2009. Nulté číslo, které bude vydáno jako příloha na ukázku zdarma, vyjde už v zářijovém čísle Nezbedy.
Publikováno: 29. 6. 2009 14:35

Zlín: Časopis bude vycházet jako příloha Nezbedy, tedy ve formá­tu B5 a v rozsahu osmi stran na pevnějším papíru tak, aby byli malí čtenáři schopni „číst“ a vymalovávat obrázky a rodiče jim pomáhali s textem. Koncepce časopisu vychází z myšlenky, aby rodiče se svými předškoláky mohli prožívat vztah s Bohem také prostřednictvím pravidelného čtení, zábavy i různých her.

Obsah časopisu bude spojen s liturgickou dobou, ve které bude vydá­ván. Každé číslo bude mít jednotné téma. V časopise bude například: Cvrčkovo čtení – v textu budou některá slova nahrazena obrázky, komiks – příběhy z rodiny Zajíčkových, okénko pro rodiče – myšlenka pro rodiče, pohádka – vyprávění bude doplněno kvízem, vystřihovánka – pro šikovné ruce, modlitba, kvízy, drobné hříčky...

 

Co mohou udělat zájemci o Cvrčka?

Určitě by měli dát o svém zájmu vědět prostřednictvím listovní zásilky (Nezbeda s.r.o., Divadelní 6, 760 01 Zlín) nebo elektronické pošty (nezbeda.zlin@volny.cz). Nezapomeňte uvést adresu, kam Vám má být zdarma zasláno ukázkové nulté číslo.

 

Více informací o Cvrčkovi naleznete na webových stránkách www.volny.cz/nezbeda.zlin/cvrcek.

 

 

Zdroj: http://katechet.cirkev.cz

 

Související články