Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Květnové číslo časopisu IN!-dívčí svět 2011

Datum publikace5. 5. 2011, 18.00
TiskTisk

V květnovém čísle časopisu IN! se tentokrát více věnujeme fotografii. Číslo je tedy plné fotografií, zajímavostech o focení, různých počítačových pomocníků, záludností retuší a dalších zajímavostí, které s focením souvisí.

O rozhovor jsme poprosili modelku Alici Kořenkovou, která díky své práci procestovala celý svět a objevila se na stránkách prestižních časopisů. Svět modelingu jí hodně dal i vzal. Co nám všechno prozradila najdete v rubrice INterview.

Chůze představuje nejjednodušší způsob, jak se udržet v dobré psychické i fyzické kondici. Pravidelná svižná chůze totiž navozuje dobrou náladu, posiluje srdce a zlepšuje také paměť. Takže… pojďte se projít a v časopise se o chůzi něco zajímavého dozvědět.

Protože květen je každoročně spojován s vážnou hudbou, především díky festivalu Pražské jaro, poprosili jsme o krátký rozhovor prima houslistku Julii Svěcenou, dceru našeho předního houslisty Jaroslava Svěceného.

Pro jarní romantickou náladu najdete v časopise plakát, několik krásných básní a také křížovku.

Přejeme vám z redakce krásné jaro s časopisem IN!

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou