banner sekce
Sekce

Katecheze

Červnové číslo časopisu IN!- dívčí svět 2011

V červnovém čísle časopisu IN! jsme zvolili jako hlavní téma film. O rozhovor jsme požádali paní Evu Zaoralovou, která byla šestnáct let uměleckou ředitelkou Karlovarského filmového festivalu, a od letošního roku je jeho uměleckou poradkyní. Svým úžasným přehledem a schopností odhalit kvalitu filmu si dokázala získat respekt na evropské filmové scéně.
Publikováno: 7. 6. 2011 16:15

Filmu se bude týkat i hudební rubrika, ve které nám hudební skladatel Zdeněk Barták přiblížil, jak se tvoří filmová hudba.

O tom, jak jde zvládat dohromady škola, filmové natáčení a dabing jsme si povídali se sympatickou dětskou herečkou Johankou Krtičkovou.

V květnu proběhlo v Olomouci setkání čtenářek časopisu IN! V červnovém čísle nabízíme malou fotoreportáž o tom, jaké celé setkání bylo.

V módní rubrice nás tentokrát zajímalo, co si kluci myslí o dívčím oblékání a zkrášlování. Je pravda, že se klukům líbí to, co si myslíme, že se jim líbí? Na zvídavé otázky nám odpovídali tři středoškoláci.

Dále čtenářky v časopise najdou fotoromán, který je tentokrát z prostředí Diecézného centra života mládeže v Osové Bitýšce, osobní svědectví dívky trpící anorexií nebo malou ochutnávku léta.