banner sekce
Sekce

Katecheze

Prázdninový speciál IN!- dívčí svět 2011

S dlouho očekávanými prázdninami přichází do schránek našich čtenářek i prázdninové dvojčíslo časopisu IN! Co v něm najdou? Celé dvojčíslo je plné vody a všeho co s vodou souvisí.
Publikováno: 28. 6. 2011 22:31

Hned v úvodu se dozví několik zajímavostí o aquaparcích a dvě vstupenky do pražského aquaparku mohou čtenářky vyhrát v soutěži.

Bez vody si život nedovede představit Lenka Štěrbová, která se závodně věnuje plavání. Loni se navíc stala nejmladší češkou, která přeplavala kanál La Manche.

S vodou jsou samozřejmě spojené i další sporty.  I těm je v prázdninovém čísle věnován prostor.

Už  odpradávna se lidé snažili ovlivňovat proudění vody. Z kanálů postupně vznikaly vodotrysky, které dnes slouží hlavně pro potěšení oka. V časopise proto nabízíme nejzajímavější fontány světa.

Každá holka s delšími vlasy to zná: když vyráží na koupaliště či na pláž, vlasy automaticky sepíná do culíků, aby nepřekážely v plavání. Což tak vyzkoušet nějaký netradiční účes? V časopise nabízíme několik nápadů, jak být šik na suchu i ve vodě.

Voda samozřejmě není jen zdrojem zábavy. Na mnoha místech Země není dostatek vody vůbec žádnou samozřejmostí. I o tom se čtenářky dozví v prázdninovém čísle.

Dále v časopise přinášíme například soutěžní osmisměrku, vodní vtipy, zamilovaný příběh nebo  veselé trapásky.

A tradičně s prázdninovým číslem čtenářky dostanou dárek. Tentokrát jsou to veselé náušnice, které potěší.:-)

Z redakce časopisu IN! přejeme všem krásné a radostné léto, plné prima zážitků.