banner sekce
Sekce

Katecheze

Prázdninový speciál IN!- dívčí svět 2011

S dlouho očekávanými prázdninami přichází do schránek našich čtenářek i prázdninové dvojčíslo časopisu IN! Co v něm najdou? Celé dvojčíslo je plné vody a všeho co s vodou souvisí.
Publikováno: 29. 6. 2011 0:31

Hned v úvodu se dozví několik zajímavostí o aquaparcích a dvě vstupenky do pražského aquaparku mohou čtenářky vyhrát v soutěži.

Bez vody si život nedovede představit Lenka Štěrbová, která se závodně věnuje plavání. Loni se navíc stala nejmladší češkou, která přeplavala kanál La Manche.

S vodou jsou samozřejmě spojené i další sporty.  I těm je v prázdninovém čísle věnován prostor.

Už  odpradávna se lidé snažili ovlivňovat proudění vody. Z kanálů postupně vznikaly vodotrysky, které dnes slouží hlavně pro potěšení oka. V časopise proto nabízíme nejzajímavější fontány světa.

Každá holka s delšími vlasy to zná: když vyráží na koupaliště či na pláž, vlasy automaticky sepíná do culíků, aby nepřekážely v plavání. Což tak vyzkoušet nějaký netradiční účes? V časopise nabízíme několik nápadů, jak být šik na suchu i ve vodě.

Voda samozřejmě není jen zdrojem zábavy. Na mnoha místech Země není dostatek vody vůbec žádnou samozřejmostí. I o tom se čtenářky dozví v prázdninovém čísle.

Dále v časopise přinášíme například soutěžní osmisměrku, vodní vtipy, zamilovaný příběh nebo  veselé trapásky.

A tradičně s prázdninovým číslem čtenářky dostanou dárek. Tentokrát jsou to veselé náušnice, které potěší.:-)

Z redakce časopisu IN! přejeme všem krásné a radostné léto, plné prima zážitků.

Další aktuality

Katecheti se sešli v Třešti

Uplynulý víkend (26. – 28. 10. 2018) se v Třešti uskutečnil již XI. Celostátní katechetický kongres organizovaný Katechetickou sekcí ČBK. Na akci s ústředním tématem Misijní dimenze církve přijelo do „města betlémů“ na 160 katechetů a učitelů náboženství.
01.11.2018

Přihlašování na katechetický kongres prodlouženo!

Přihlašování na XI. celostátní katechetický kongres, který se koná v Třešti u Jihlavy od pátku 26. do neděle 28. října, bylo prodlouženo.
24.09.2018

Ode dneška se můžete přihlásit na Celostátní katechetický kongres

Srdečně zveme katechety, učitele náboženství, kněze, řeholníky a všechny, kteří se jakkoli angažují na poli katecheze a náboženského vzdělávání na XI. celostátní katechetický kongres.
06.06.2018

Doporučujeme: Bibliodrama - víkendový workshop

Od pátku 20. 4. (18.00 hod.) do neděle 22. 4. (13.00 hod.) bude v exercičním domě v Českém Těšíně probíhat víkendový workshop Bibliodrama a povede jej doc. PhDr. Mireia Ryšková, která je přední česká biblistka působící na Katedře biblických věd Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a věnující se metodě bibliodramatu více než 20 let.
16.03.2018

Doporučujeme knihu - Ježíš nás zve ke svému stolu

Nakladatelství Paulínky nabízejí podnětnou knihu pro katechety, rodiče a také pro děti, které se připravuji k prvnímu svatému přijímání Tonina Lasconiho „Ježíš nás zve ke svému stolu“.
27.02.2018