Spuštěna nová verze aplikace b.cirkev.cz

Datum publikace26. 5. 2016, 9.00

V den připomínky Panny Marie Pomocnice křesťanů byla spuštěna nová verze online aplikace určené pro vyhledávání katolických bohoslužeb na území ČR. Oproti předchozí verzi má propracovanější vyhledávání, lépe se zohledňují místní názvy či zobrazují kontakty.

Online aplikace b.cirkev.cz nebo bohosluzby.cirkev.cz je i v novější verzi dostupná pro desktopové i pro mobilní zařízení, výstupy jsou v mapách, aplikace již může využívat GPS lokalizaci.

Grafika nově navazuje na tento nedávno spuštěný web ČBK Církev.cz.

Jistě naši novinku využijete při prázdninových cestách či plánování dovolených.

Více naleznete v některém z nadcházejících čísel Katolického týdeníku.

Autor článku: František Jemelka