Křesťanský magazín z Ostravy

Datum publikace15. 2. 2001, 20.00

Křesťanský magazín - tentokrát z Ostravy - vysílá Česká televize na 1. programu 18.2. od 14.30 hodin.

Ostrava: Křesťanský magazín - tentokrát z Ostravy - vysílá Česká televize na 1. programu v neděli 18. února od 14.30 hodin.

Autoři se mj. zabývají otázkou, proč je tolik církví, když je jeden Bůh? Dále budou mít diváci možnost navštívit ateliér ostravského malíře Zdeňka Vysloužila, v jehož tvorbě se často vyskytují sakrální motivy, a dovědět se, co pro některé lékaře znamená v jejich praxi víra. Závěr pořadu tvoří reportáž ze střediska 'Nové šance' v Ostravě - Koblově, kde probíhá resocializace bývalých vězňů na křesťanské bázi.