Problémy současné bioetiky a postoj katolické církve k nim

Datum publikace5. 10. 2001, 17.00

Praha: Cyklus přednášek pod názvem 'Problémy současné bioetiky a postoj katolické církve k nim' pořádá Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy (KTF UK) v Praze ve dnech 9., 10. a 17. října vždy od 16 do 18 hodin v posluchárně č. 1038 v budově KTF UK (Thákurova 3, Praha 6 - Dejvice).

Přednášet bude ThDr. Josef Laštovica z Říma. Témata:
Úvod do bioetiky (9.10.)
Problematika genetického inženýrství (9.10.)
Je lidské embryo už lidskou osobou? (10.10.)
Umělé oplodňování (10.10.)
Experimenty na embryích, plodech, klonování (17.10.)
Otázka sterilizace (17.10.)