Křesťanský magazín z Brna

Datum publikace25. 10. 2001, 19.00

Brno: Křesťanský magazín, který vysílá Česká televize Brno v neděli 28. října od 14.10 hodin na 1. programu, nabízí následující příspěvky:

10. výročí České evangelické aliance (ČEA)
V letošním roce slaví ČEA 10 let od svého oficiálního vzniku. Křesťanský magazín připomene toto výročí na pozadí Konference o misijní a evangelizační spolupráci, kterou ČEA svolala už tradičně do Hradce Králové.

Slavnost Všech svatých
Jedná se v pořadí již o 5. meditaci kardinála Miloslava Vlka z cyklu zamyšlení nad křesťanskými svátky. Jejím základem a inspirací se staly postavy pěti českých světců z katedrály sv. Víta: sv. Václava, sv. Ludmily, sv. Vojtěcha, sv. Anežky a sv. Jana Nepomuckého.

Závěr magazínu bude patřit aktualitě - uvedení do úřadu nového patriarchy Církve československé husitské. Úplný závěr pořadu tvoří již tradičně biblická soutěž.