Noční Radiožurnál s Danielem Hermanem

Datum publikace26. 11. 2001, 15.00

Živé vysílání dnes v noci (27.11.) mezi 1. a 2. hodinou po půlnoci.

Praha: Tiskový mluvčí České biskupské konference P. Daniel Herman bude dnes v noci - již 27.11. od 1.00 do 2.00 hodin - hostem Nočního Radiožurnálu na stanici Český rozhlas 1 - Radiožurnál. S moderátorem Miroslavem Škraňkou bude hovořit o svém životě, názorech, práci mluvčího biskupů, o událostech z poslední doby (např. kauze P. Protivínský) i o nadchazejícím adventním čase či duchovním poselství Vánoc.
V průběhu vysílání mohou posluchači volat do studia své dotazy.