Svatodušní bohoslužba v netradičním prostředí

Datum publikace17. 5. 2002, 15.00

Přímý přenos bohoslužby o svatodušní neděli vysílá Česká televize 19.5. od 9.30 hodin na 1. programu z netradičního prostředí v Brně - Líšni.

Brno: Uprostřed sídliště v Brně - Líšni se každou neděli scházejí na mši salesiáni, mladí lidé, děti a jejich rodiče. Protože zde nemají vlastní kostel, konala se dlouho tato setkání v budově základní školy.
Před nedávnem se jim však podařilo vybudovat víceúčelovou halu, která je první částí plánovaného komplexu střediska mládeže. Přímý přenos katolické bohoslužby o svatodušní neděli se uskuteční z tohoto netradičního prostředí.

Mši bude celebrovat provinciál salesiánů v České republice P. Jan Komárek.