Program apoštolské cesty papeže Františka do Gruzie a Ázerbájdžánu

Datum publikace12. 7. 2016, 13.15

Tiskového středisko Svatého stolce zveřejnilo program papežovy cesty do Gruzie a Ázerbájdžánu, která se má uskutečnit ve dnech 30. září až 2. října 2016. Bude to papežova již druhá návštěva oblasti Kavkazu v tomto roce. Pozvání přijal od gruzínského pravoslavného patriarchy Ilji II. a dalších náboženských i státních představitelů.

Ilustr. foto města Tbilisi: whereisemil / CC BY-NC-ND

(aktualizováno 14.9.)

Pátek 30. září 2016, Gruzie

9.00 odlet z římského letiště Fiumicino do Tbilisi, hlavního města Gruzie