Elektronický kancionál je kompletní

26. 10. 2016 Rubrika: Domácí
Elektronická verze zpěvníku českých a moravských diecézí Kancionál je již kompletní. Majitelé zařízení s operačním systémem Android si jej mohou stáhnout jako aplikaci, pro Apple iOS je k dispozici online verze. Na specializovaném webu je možné si stáhnout i verzi pro čtečky.

Mobilní aplikace vznikla ve spolupráci s Pastoračním střediskem Arcibiskupství pražského a se svolením České biskupské konference.Elektronický kancionál je kopií knižního vydání Kancionálu – společného zpěvníku českých a moravských diecézí. Cílem elektronické verze není nahrazení papírové knihy, nýbrž její vhodné doplnění tam, kde papírová forma není dostupná.

Kancionál je k dispozici v několika distribučních verzích: verze pro operační systém Android je ke stažení v obchodu Google Play, verze pro Apple iOS je k dispozici na adrese www.kancional.cz  ve formě webu funkčního na menších displejích. Na adrese kancional.cz/ke-stazeni najdete i různé verze ve formátu PDF a verze pro čtečky elektronických knih (s notami/bez not).

Mobilní aplikace vznikla ve spolupráci s Pastoračním střediskem Arcibiskupství pražského a se svolením České biskupské konference.

Autor článku: Ondřej Mléčka