Světový den mládeže 2019 má již své webové stránky

Od pondělí má Světový den mládeže, který se uskuteční 22. – 27. ledna 2019 v Panamě, nové webové stránky. Portál představil na tiskové konferenci arcibiskup Panamy José Domingo Ulloa.
Publikováno: 2. 8. 2017 13:45

Datum spuštění webu www.panama2019.pa není náhodné: přesně o rok dříve totiž papež František v Krakově oznámil konání panamského setkání. Stránky existují v pěti jazykových verzích – španělské, anglické, francouzské, italské a portugalské.  

Jak uvedl arcibiskup Ulloa, stránky chtějí komunikovat nejen s mladými lidmi, kteří se Světového dne zúčastní, ale i se všemi ostatními, již tuto možnost mít nebudou.

Portál v současnosti obsahuje multimediální obsah, poselství papeže a jeho twitterový účet, aktuální zpravodajství, svědectví mladých lidí, ale i počítadlo dní, hodin a minut do začátku panamského setkání.

V patičce naleznou uživatelé odkazy na oficiální účty Světového dne mládeže na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo Flickru.

(zdroj: Aciprensa)

Autor článku:
Ondřej Mléčka

Související články

Další aktuality

Papež František svolává summit o globální výchově

Papež František zveřejnil poselství s výzvou k vytvoření globálního výchovného spojenectví. Pozval nejen všechny veřejné činitele z výchovně-vzdělávacího sektoru celého světa do Říma, aby se společně zamýšleli nad tím, jak na to, ale obrací se i na každého člověku a na všechny lidi společně. Za tím účelem vydal písemné poselství a jeho stručnější video verzi.
13.09.2019

Programové tipy Radia Proglas na 38. týden 2019

V týdnu od 16. září najdete v programu Proglasu například pořad věnovaný blahořečení pallotina P. Richarda Henkese nebo rozhovor s kardinálem Blasem Cupichem z amerického Chicaga v pořadu Všimli jsme si.
13.09.2019

Papež František navštíví v listopadu Thajsko a Japonsko

Na pozvání thajské vlády a tamějších biskupů navštíví papež František ve dnech 20. – 23. listopadu Thajsko. Posléze se pak na pozvání japonské vlády a tamějšího episkopátu ve dnech 23. – 26. listopadu vydá do Japonska, kde navštíví Tokio, Nagasaki a Hirošimu.
13.09.2019

Roadshow ,,Představení Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027”

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR pořádá dne 14. října 2019 roadshow, na kterém představí Integrovaný regionální operační program po roce 2021.
13.09.2019

Papež František: Poctivá kritika je vždy otevřená odpovědi

Během návratu z pastorační návštěvy Mosambiku, Madagaskaru a Mauricia odpovídal papež František na palubě letadla hodinu a půl na otázky novinářů, kteří jej doprovázeli. Přinášíme odpověď na jednu ze sedmi položených otázek týkající se kritických názorů na jeho pontifikát. Ptal se Jeason Drew Horowitz z deníku The New York Times.
12.09.2019