TV Noe má dvě nové mobilní aplikace

Sledovat živé vysílání kdekoliv na světě, prohlédnout si televizní program, vybrat oblíbený pořad z videoarchivu nebo se sám stát reportérem. To vše umožňují dvě nové mobilní aplikace, které vydala TV Noe v posledních týdnech.
Publikováno: 16. 8. 2017 13:45

V polovině července vydala česká křesťanská Televize Noe mobilní aplikaci pro systém Android. Ta umožní uživatelům například sledovat živé vysílání nebo si prohlédnout televizní program. Užitečný bude také vstup do videoarchivu a sledování aktualit. Skrze aplikaci mohou také diváci podpořit vysílání nebo se dostat na sociální sítě či k užitečným kontaktům.

Zájemci se ale mohou také stát blízkými spolupracovníky TV Noe. K tomu slouží druhá aplikace NOE Reporter vydaná 10. srpna. Umožňuje zaslat do televize krátká videa z mobilů nebo tabletů, která pak poslouží pro vysílání.

Aplikaci NOE Reporter mohou využít mladí lidé již během Celostátního setkání mládeže v Olomouci a navíc si přitom zasoutěžit o iPhone nebo stáž v křesťanské televizi. Více informací na Facebooku TV Noe.

Obě mobilní aplikace jsou k dispozici na Google Play (TV Noe zde, Noe Reporter zde).

Autor článku:
Ondřej Mléčka

Související články

Další aktuality

Papežská akademie pro život připravuje etické směrnice v oblasti umělé inteligence

„Správný algoritmus? Umělá inteligence: etika, zákon a zdraví“ – tak je nadepsán workshop organizovaný Papežskou akademií pro život, který bude probíhat v příštích dvou dnech (26. – 27. února) v Nové synodní aule ve Vatikánu. 28. února jej uzavře podpis apelu „Rome Call for AI Ethics“, jenž bude následně předložen papeži Františkovi.
27.02.2020

Papež: Půst je umění odříkat se marností a nadbytku

Na Svatopetrském náměstí se zrána sešlo asi 20 tisíc lidí na generální audienci. Byla zahájena čtením z Lukášova evangelia (Lk 4,1), které podává, jak Duch vodil Ježíše po čtyřicet dní pouští a ďábel ho pokoušel. Papež František věnoval svoji katechezi začátku postní doby.
26.02.2020

Postní dobu zahájí papež František na Aventinu

Podle dávné tradice zahajuje papež postní dobu na římském Aventinu. Liturgie popeleční středy začne dnes v benediktinské bazilice sv. Anselma a bude pokračovat procesím do baziliky sv. Sabiny. Ve čtvrtek bude papež zpovídat kněze v Lateránské bazilice.
26.02.2020

Asia Bibi se setká s prezidentem Macronem: Chce žádat o azyl ve Francii

„Nepřežila bych tolik let ve vězení, kdybych neměla víru. V budoucnu bych se chtěla stát hlasem všech těch, kdo v mé vlasti stále trpí kvůli nespravedlivému zákonu o rouhání.“ Říká pákistánská křesťanka Asia Bibi, která strávila ve vězení téměř deset let na základě falešného obvinění z rouhání proti Mohamedovi. Díky angažovanosti mezinárodního společenství se jí podařilo dostat na svobodu a využila nabídky ročního azylu v Kanadě. Nyní zamýšlí požádat o azyl ve Francii.
26.02.2020

Výběrové řízení na místo ředitele Církevního gymnázia v Kutné Hoře

Biskupství královéhradecké jako zřizovatel vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele školské právnické osoby Církevní gymnázium v Kutné Hoře se sídlem Jiřího z Poděbrad 288, 284 01 Kutná Hora s nástupem od 1. 7. 2020.
26.02.2020