Přímé přenosy bohoslužeb od 9. do 15. října 2017

Datum publikace9. 10. 2017, 9.15

Všem těm, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím televize nebo rozhlasu, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných v následujících dnech přímým přenosem. V Televizi Noe a na Radiu Proglas.

Foto: Člověk a víra

Televize Noe zve své diváky k bohoslužbě v pondělí a středu od 12.05 z kaple ostravského studia Telepace. Ve čtvrtek od 10.00 stanice odvysílá mši svatou z baziliky Santa Maria Maggiore v Římě u příležitosti jubilea Papežského východního institutu a v pátek od 11.00 bohoslužbu z Fatimy. V sobotu od 10.00 nabídne přímý přenos mše svaté, při které v olomoucké katedrále přijmou biskupské svěcení Mons. Antonín Basler a Mons. Josef Nuzík. V neděli od 10.30 pak stanice odvysílá mši svatou, kterou bude ve farním kostele v Uherském Hradišti u příležitosti 760 let města slavit arcibiskup Jan Graubner.

Také v nabídce Radia Proglas je zařazen přenos sobotní mše svaté s biskupským svěcením v olomoucké katedrále. Stanice dále odvysílá mše svaté v úterý, čtvrtek a pátek od 18.00 a budou přenášeny ze studia Proglasu, pražského kostela Panny Marie Sněžné a kostela sv. Bartoloměje v Kravařích. Nedělní bohoslužba začíná na Proglasu v 9.00 a tentokrát bude přenášena z kostela Všech svatých v Litoměřicích. Stanice v týdnu vysílá také modlitbu růžence – v pondělí a středu od 18.00, v úterý a pátek od 22.30 a v sobotu od 20.30. V pátek se lze po 15. hodině připojit k modlitbě Korunky k Božímu milosrdenství.

Televize Noe

pondělí 9. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 11. října, 12.05: mše svatá z kaple Telepace

čtvrtek 12. října, 10.00: mše svatá z baziliky Santa Maria Maggiore v Římě u příležitosti jubilea Papežského východního institutu